FAQ

„Nebudem po použití produktov Fake Bake oranžová?“

Produkty Fake Bake sú založené na prírodnej báze a neobsahujú žiadne látky ani farbivá, ktoré by mohli spôsobovať oranžové zafarbenie.

„Môžem použiť Vaše produkty aj vtedy, keď sa chcem opaľovať na slnku.“

Žiaden produkt z radu Fake Bake neobsahuje UV filtre, ktoré by chránili pokožku pred opálením. Pokožka vystavená slnečnému žiareniu sa preto opaľuje rovnako, bez ohľadu na to, či prípravky používate, alebo nie.

„Ako je to s kúpaním pri mori, v bazéne, vo wellness?“

Akékoľvek vodné aktivity nemajú žiadne negatívne vplyvy na opálenie vytvorené produktami Fake Bake. S obľubou sa požívajú počas celého roka, ako i v dovolenkovom období. Ak chcete očariť bronzovým opálením už pri prvej návšteve pláže, alebo sa nechcete/nemôžete opaľovať, Fake Bake je správnou voľbou.

„Môžem sa spoľahnúť, že výsledný efekt opálenia bude bez fľakov?“

Produkty Fake Bake obsahujú špeciálnu formulu, ktorá prostredníctvom zmývateľnej sprievodnej farby jasne indikuje miesta, na ktoré už bol prípravok nanesený. Pri dodržaní presného postupu aplikácie, nekombinovaní s produktmi iných značiek a dôkladnom rozotrení, je opálený efekt rovnomerný, bez škvŕn a farebných rozdielov.

„Prekryje mi Fake Bake pigmentový škvrny (Vitiligo)?“

Drobné kožné defekty sa správnym použitím produktov zjednotia do rovnakého odtieňu. V prípade naozaj výrazných pigmentových škvŕn typu Vitiligo, farebný kontrast škvŕn zjemňujú, alebo úplne prekryjú (výsledok je individuálny podľa rozsahu a obsahu melanínu v pokožke).

„Môžem použiť samoopaľovacie produkty Fake Bake ihneď po holení?“

Odstraňovanie chĺpkov – holenie, depiláciu voskom a všetky druhy epilácie vykonajte min. 24 hodín pred aplikáciou produktov Fake Bake.

„Je nutné si pred použitím Fake Bake urobiť peeling?“

Peelingová procedúra sa odporúča vykonať a to pred prvou aplikáciou prípravku z niekoľkých dôvodov. Dôkladne vyčistí pokožku, zbaví ju mastnoty a zároveň odstráni odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, ktoré by mohli nežiadúco pôsobiť pri aplikácii samoopaľovacieho prípravku. Peeling pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku tiež výrazne predĺži životnosť opálenia.

„Môžem používať produkty Fake Bake na tvár?“

Všetky samoopaľovacie produkty Fake Bake sa môžu používať na tvár. Majú ľahké zloženie, neupchávajú póry a pleť po nich pôsobí sviežo a zdravo.

„Ako sa starať o získané opálenie a udržať si ho čo najdlhšie?“

Hydratujte-Hydratujte-Hydratujte! Najdôležitejším faktorom starostlivosti a udržania si opálenia so 100% výsledkom po celú dobu jeho trvania, je nedopustiť, aby sa pokožka a pleť nadmerne vysušovala. Tomu zabránite jedine pravidelnou hydratáciou kvalitnými hydratačnými produktami.

„Sú vaše produkty testované na zvieratách?“

Žiaden produkt Fake Bake nie je testovaný na zvieratách.

„Môžem použiť vaše produkty aj vtedy, keď som tehotná, alebo keď dojčím?“

Všetky produkty Fake Bake sa môžu používať počas tehotenstva aj počas dojčenia. Samoopaľovacie zložky obsiahnuté v našich produktoch sú prírodné, prenikajú a vytvárajú opálenie len vo vrchných vrstvách pokožky. Žiadna zložka obsiahnutá v našich produktoch nepreniká do krvi, krvného obehu, plodovej vody, placenty, plodu ani do materského mlieka.